News1

OPPO i Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty zapraszają do udziału w konkursie „Film Your Story”

OPPO, jeden z czołowych na świecie producentów inteligentnych urządzeńwspółpracuje z największym w Polsce i jednocześnie jednym z najbardziej cenionych festiwali filmowych w Europie – Międzynarodowym Festiwalem Filmowym Nowe Horyzonty. Jest to nieprzypadkowe połączenie, bo najnowsze urządzenia OPPO wyróżniają się zaawansowanymi funkcjami wideo, pozwalającymi tworzyć użytkownikom unikalne i kreatywne materiały. W ramach partnerstwa – zgodnie z hasłem przewodnim kampanii Reno5 – „Film Your Story”, marki pomogą młodym twórcom zrealizować ich filmowe marzenia.

Wraz z premierą najnowszej serii smartfonów OPPO Reno5 oddajemy w ręce użytkowników szereg opcji kreatywnego nagrywania, aby pozwolić im puścić wodze fantazji i tworzyć unikalne filmowe opowieści. Bardzo cenimy sobie młodych, aspirujących twórców, a pomysłowość jest częścią DNA naszej marki. Kampania »Film Your Story« to dowód na to, że OPPO wspiera osoby kreatywne i odważne i zachęca je do podążania wybraną przez nie ścieżką. Tym bardziej cieszy nas współpraca z festiwalem Nowe Horyzonty, który słynie z wykraczania poza granice konwencjonalnego kina i od zawsze jest wyznacznikiem trendów w dziedzinie szeroko rozumianych treści wideo– powiedziała Mo Zhang, Brand Manager w OPPO Polska.

Wspólne treści i unikalna możliwość dla młodych talentów

W ramach współpracy OPPO obejmie patronatem sekcję Pokazów Galowych oraz Nagrodę Publiczności. Także na nowo utworzonej platformie Nowe Horyzonty VOD powstanie w czerwcu specjalna selekcja filmów wpisująca się w tożsamość marki OPPO – będą to historie o odkrywaniu własnej drogi, przekraczaniu własnych granic i radości tworzenia.

Głośne, docenione przez widzów i krytyków filmy, sprowadzone z prestiżowych festiwali – jak MFF w Cannes, Wenecji, Toronto czy Berlinale: oto siła Pokazów Galowych. To tu uczestniczki oraz uczestnicy Nowych Horyzontów mogą zobaczyć przełomowe zjawiska we współczesnym kinie i poznać najświeższe dzieła mistrzów. Wysokiej jakości kino, prezentowane podczas Nowych Horyzontów, łączy się w tym roku z wysokiej jakości technologią. Wspólnie z OPPO zachęcamy do proaktywnego udziału w Nowych Horyzontach – nie tylko do oglądania, ale także do tworzenia filmów – powiedziałŁukasz Adamski, dyrektor marketingu Stowarzyszenia Nowe Horyzonty.

Organizatorzy festiwalu Nowe Horyzonty wraz z OPPO rozpoczęli nabór do konkursu „Film Your Story”, gdzie zadaniem jest przygotowanie filmu z wykorzystaniem najnowszego smartfona serii Reno5. Na zwyciężczynię lub zwycięzcę czekają wyjątkowe nagrody: grant od firmy OPPO w wysokości 10 000 zł oraz możliwość zaprezentowania swojego filmu podczas pokazu galowego 21. edycji Nowych Horyzontów.

Więcej informacji o nowych urządzeniach OPPO można znaleźć na stronie konkursu oraz tutaj: Premiera nowej serii smartfonów OPPO Reno5, opaski OPPO Band i słuchawek bezprzewodowych OPPO Enco X.

21. Międzynarodowy Festiwal Nowe Horyzonty odbędzie się między 12 a 22 sierpnia 2021 roku. Więcej informacji o tegorocznej edycji można przeczytać tutaj: nowehoryzonty.pl